Ilona Felicjańska w programie „Królowa przetrwania” pokazała się na początku z dobrej strony. Niestety, im dalej tym było tylko gorzej. 56-letnia była modelka przyznała wprost, że uczestnictwo w programie traktuje jak przepustkę do ponownego zaistnienia w show-biznesie. Ma ku temu dwa powody – nie ma pracy ani mieszkania. W najnowszym odcinku show wyznała, dlaczego tak się stało.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/domy-i-majatki/news-dramat-ilony-felicjanskiej-wyznala-smutna-prawde-o-swoim-maj,nId,23477482
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu












