Ola Filipek jest jedną z prowadzących tegorocznego Polsat Hit Festiwalu, podczas którego jak zawsze nie zabraknie dobrej zabawy. Prezenterka „halo tu polsat” jest współprowadzącą piątkowego koncertu Radiowy Hit Roku. Aby dobrze przygotować się do swojej roli, zawitała do Sopotu już w czwartkowe przedpołudnie. I… od razu skusiła się na smakowity przysmak.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/gwiazdy-telewizji/news-ola-filipek-nie-mogla-sie-powstrzymac-oto-co-zrobila-po-przy,nId,23485776
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu












