Kwaśniewska ogłosiła ws. małżeństwa z Badachem. Nawet Socha i Ostaszewska zareagowały

0
123

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach spakowali ponad tydzień temu walizki i wyjechali z kraju. Udali się do niezwykle ważnego miejsca dla rodziny Kwaśniewskich. Tam małżonkowie odnaleźli upragniony spokój i nie tylko. Żona muzyka uradowana właśnie ogłosiła. Jej koleżanki z salonów od razu zareagowały. „Cudnie! Najlepszego dla Was” – pospieszyła z życzeniami Ostaszewska.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-rok-sie-jeszcze-nie-skonczyl-a-tu-takie-doniesienia-o-malzen,nId,7883662
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Trudny okres w życiu Pachuta. Po tym, co się stało, już nie ma złudzeń