Nieprzemyślany krok Nowickiego. Tak mówi o telewizji

0
4

Łukasz Nowicki od kilku lat, z małą przerwą, jest gospodarzem „Pytania na śniadanie”. Aktor jednak nie ogląda swoich programów. Co więcej, nie interesuje go również konkurencja. Tak wypowiedział się o telewizji.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-nieprzemyslany-krok-nowickiego-tak-wypowiedzial-sie-o-telewi,nId,23481196
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Sokołowska otwarcie to wyznała ws. Kingi Rusin. Potwierdziła krążące o niej doniesienia