Ralph Kaminski wystąpi na jubileuszu Kombii. „Jestem zaszczycony”

0
2

W piątkowy wieczór, 22 maja, zgromadzeni w Operze Leśnej i widzowie Polsatu będą świadkami prawdziwej muzycznej uczty. Na scenie zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców, a swój jubileusz 50-lecia będzie świętował zespół Kombii. Towarzyszyć im będzie m.in. Ralph Kaminski, który czuje się zaszczycony tym zaproszeniem.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-ralph-kaminski-wystapi-na-jubileuszu-kombii-jestem-zaszczyco,nId,23486290
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Piotr Garlicki ani myśli o zakończeniu kariery. Chodzi o finanse