Richardson nie gryzie się w język ws. Gorodeckiej. „Chciałam wstać i wyjść”

0
24

Wiktoria Gorodecka została finalistką 17. edycji programu „Taniec z gwiazdami”, a jej występy wzbudzały podziw fanów i jurorów, ale niektóre jej zachowania na parkiecie budziły zadziwienie. Do jednego z takich momentów niespodziewanie wróciła wspomnieniami Monika Richardson. W nowym wywiadzie mocno podsumowała, co myśli o finalistce „TzG”. „Chciałam wstać i stamtąd wyjść” – mówi wprost.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-zajela-3-miejsce-w-tzg-a-teraz-jeszcze-to-wlasnie-wyszlo-na,nId,22499969
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Wyszła na jaw gorzka prawda o małżeństwie Tadeusza Drozdy. W domu był tylko gościem