Sanah została przyłapana przez paparazzi w aucie, na które większość może tylko popatrzeć. Cena tej elektrycznej maszyny zwala z nóg, a wokalistka nawet nie próbowała ukryć swojego luksusu podczas rutynowych zakupów na mieście. Wydała pół miliona, by móc korzystać z komfortowych warunków i dbać o planetę.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/domy-i-majatki/news-sanah-przylapana-za-kierownica-wozu-za-pol-miliona-niewielu,nId,23485994
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu












