Woźniak-Starak wspomina swój debiut w śniadaniówce. „Byłam beznadziejna”

0
1

Agnieszka Woźniak-Starak od niedawna ponownie spełnia się w roli prowadzącej „Pytanie na śniadanie”. Choć dziś może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i swobodą przed kamerą, początki jej kariery nie należały do łatwych. Debiut w pierwszym programie śniadaniowym do dziś wspomina z dużym dystansem i nutą rozczarowania.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-agnieszka-wozniak-starak-debiutowala-w-pierwszej-sniadaniowc,nId,23485471
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Przejęta Kwaśniewska pilnie prosi ludzi o pomoc. Liczy się każda godzina