Zbigniew Sobański z Pilicy nie znalazł partnerki w „Sanatorium miłości”. Teraz jednak jest już szczęśliwy u boku pięknej Danuty. W nowym wywiadzie przyznał się, że ukochaną poznał jeszcze na długo przed udziałem w randkowym show TVP. Opowiedział, jak to się stało, że są w związku dopiero od paru miesięcy.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-zbyszek-z-sanatorium-milosci-jest-w-zwiazku-danute-poznal-pr,nId,23477480
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu












